SVĚTELNÉ KŘÍŽE U NÁS I PO CELÉM SVĚTĚ

 

Časopis Share International obdržel množství fotografií z celého světa, na kterých lze vidět na zdech budov různé světelné vzory. Objevovaly se náhle, pak zase zmizely, a to se opakovalo několik dnů, někde i celé týdny. Podle Benjamina Creme se na jejich projekci podílejí mimozemské inteligence převážně z Marsu a Venuše. Jejich lodě také vytvářejí tzv. crop circles, znaky v obilí, jejichž hojný výskyt je zaznamenáván hlavně v Anglii. Jsme tím upozorňováni na důležitost dnešní doby a je nám podáván důkaz o jejich existenci. Podrobněji o světelných úkazech pojednává časopis Share International (http"//www.share-international.org/background/miracles/mi_circles.htm)

Pan P.W. z Trenčína, spolupracovník Ekoland klubu Třinec, dne 26.12.2006 při své procházce s manželkou objevili na plotě svého domu následující světelné úkazy (obrázek Trenčín 1). Jedná se o člověka, který v roce 2002 jako první upozornil třinecký klub na existenci transmisní meditace (které nyní Ekoland klub pravidelně pořádá). Následně o pár hodin později ve stejném místě pan P.W. spatřil další světelné úkazy na zdi domu, v němž se nachází obchod  s příznačným názvem TERRA  NOVA (Nová Země) 

ANI  SEVERNÍ  MORAVA  NEBYLA  OCHUZENA  O  TATO  ZNAMENÍ.

Světelné kříže v Českém Těšíně vyfotila mobilním telefonem spolupracovnice Ekolandu slečna Ninti dne 25.6.2007 na zídce nového podchodu u nádraží (viz obrázek Český Těšín). V pozadí je nádražní pošta, za ní nástupiště vlakového nádraží. Zajímavé bylo, že kříže po vyfocení okamžitě zmizely. Také v Třinci na hlavní ulici na obchodním domě Koruna v říjnu 2007 svítily nádherné, velké a zřetelné kruhy s kříži ve tvaru X. později se zjistilo, že pár lidí si jich všimlo, postávali před nimi a diskutovali. na tento zvláštní světelný jev upozornila Ekoland klub slečna Ninti, ovšem tentokrát neměla možnost kruhy zdokumentovat, proto jejich fotografie není k dispozici. Další úkazy světelných křížů v kruzích pocházejí z různých koutů světa. 

(Zdroj: časopis MEDIUM, číslo 1/08)

(Poznámka: Osobně jsem několikrát tyto kříže viděla. Mají tvar písmene "x", tedy ne ten typický s vodorovným a svislým ramenem. )

Diskusní téma: SVĚTELNÉ KŘÍŽE U NÁS I PO CELÉM SVĚTĚ

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek